Privaatsuspoliitika

Isiklik informatsioon

 

Te saate alati külastada meie lehte Ostavaruosad.ee ilma, et peaksite sisestama oma isiklikku informatsiooni. Ainus info, mida Te meiega jagate on see, mis annab Teile sissepääasu leheküljele, ilma isiklikku infot jagamata (interneti teenuse pakkuja nimi). Seda infot kasutatakse ainult selleks, et parandada meie internetiteenust mitte selleks, et koguda isiklikku infot.

 

Me saame Teie isiklikku infot ainult siis, kui Te selle meile vabatahtlikult saadate tellimuse tegemise käigus või konto registreerimisel. Meile saadetud infot kasutatakse Teile eelnevalt teatamata ainult Teie tellimuse täitmisel. Pärast tellimuse ja makse lõpetamist on Teie andmed edasiseks kasutuseks blokeeritud ja eemaldatakse pärast ostutoimingute lõpetamist, kui Te just ei nõua vastupidist. Kui registreerite ennast vastu võtma infot, kasutatakse Teie e-maili aadressi isikliku reklaami jaoks, nii kaua kuni Te ei tühista oma reklaami tellimust.

 

Isikliku info ülekandmine

 

Isikliku info ülekandmine toimub siis, kui tuuakse kohale kaupa, nii kaua kui toodete kohale toomine on vajalik. Me anname makseteks vajalikku infot edasi ainult pankadele.

 

Küpsised

 

Me kasutame küpsiseid erinevatel Ostavaruosad.ee lehekülgedelt, et teha meie veebilehe külastamine atraktiivsemaks ja et kindlaid funktsioone oleks mugavam kasutada. Küpsised on väiksed tekstifailid, mis jäävad Teie arvutisse. Enamus küpsiseid kustutatakse arvutist pärast brauseri sulgemist. Need on sessiooni küpsised. teised küpsised (pika-ajalised küpsised) jäävad teie arvutisse pikaks ajaks ja aitavad Teid tuvastada kui Te meid järgmine kord külastate. Meie partneritel on keelatud kasutada isiklikku infot. Enamus brauserid võtavad küpsiseid vastu vaikimisi. Te saate muuta oma turvaseadeid ja valida, kas küpsised keelata või vastu võtta. Kui keelate küpsised võivad osad funktsioonid meie veebilehel lõpetada töötamise. Mõned veebilehed ei pruugi olla õigesti esitatud. Et kasutada ostukorvi peavad ajutised küpsised olema sisse lülitatud!

 

Google Analüütika

 

Me kasutame oma veebilehel Google Analüütikat - Google firma veebianalüütika teenust. See teenus kasutab niinimetatud “Küpsiseid”, tekstifaile, mis salvestatakse Teie arvutisse. Nad analüüsivad meie lehe külastust. Infot meie lehe kasutuse kohta Teie poolt saadakse küpsistega. Info, mis sellega saadakse, kaasaarvatud teie IP-aadress, saadetakse Google serverisse ja hoitakse seal. Google kasutab seda infot, et hinnata meie lehe kasutust Teie poolt ja annab selle info edasi lehe administraatoritele.

 

Kui see peaks osutuma vajalikuks, võib Google saata selle info kolmandale osapoolele, väljaarvatud juhul, kui see on seadusega keelatud või kui see osapool kasutaks seda infot Google juhendite kohaselt. Google ei ühenda teie IP-aadressi muu infoga. Te saate ennetada küpsiste tekkimist muutes oma turvaseadeid. Sellisel juhul ei saa Te kasutada kõiki funktsioone meie veebilehel. Kasutades meie veebilehte nõustute sellega, et Google kasutab küpsiseid eelnevalt selgitatud tingimustel. Ostavaruosad.ee leheküljed sisaldavad kolmandate osapoolte linke. Ostavaruosad.ee puudub vastutus nende lehekülgede sisu eest. Nende kasutamine toimub Teie enda vastutusel.

 

Andmete Turvalisus

 

Me turvame oma veebilehte ja teisi süsteeme info kaotuse, hävimise, ligipääsu, muutuse või leviku vastu autoriseerimata inimeste poolt.

 

Kokkuleppe sisu

 

Me säilitame oma lepingu teksti ja saadame infot tellimuse kohta, ka üldiste tingimuste kohta, e-maili kaudu. Te saate neid tingimusi siin iga hetk läbi vaadata. Oma tellimust saate vaadata oma kontolt.

 

Informatsioon, andmete muutmine või kustutamine

 

Föderaalse andmekaitseseaduse all on teil õigus ligipääsule oma andmetele ja õigus seda muuta ja kustutada. Kui on mingeid legaalseid, lepinguliseid, vahetus või maksude nõudeid kustutada teie isiklikku infot, blokeeritakse need.